Навчально-методична робота

Кафедра організації комплексного захисту інформації проводить підготовку фахівців з кібербезпеки за напрямами підготовки «Управління інформаційною безпекою», «Комп’ютерні науки», «Програмна інженерія», а також спеціальностями «Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації», «Інформаційні управляючі системи та технології», «Програмне забезпечення систем».

На кафедрі ОКЗІ викладаються дисципліни для студентів факультетів «Безпека підприємств» та «Інформаційних систем та технологій».

Випускники кафедри отримують компетенції, які повністю відповідають сучасним вимогам працедавців, зокрема, державних та приватних установ які опікуються проблемами інформаційної безпеки та захисту інформації.

На нашому сайті okzi.at.ua/ викладені основні навчально-методичні матеріали (навчальні посібники, конспекти лекцій, методичні вказівки та ін.) викладачів кафедрі, а також, наукові публікації у фахових виданнях України та світу. 

 

Для школярів старших класів організована постійно діюча лабораторія науково-технічної творчості FabLab (фаблаб) - «Кібербезпека».

FabLab «Кібербезпека» Європейського університету - є малою лабораторією – майстернею для реалізації особистих проектів школярів в області інформаційної безпеки та захисту інформації. Метою FabLab є сприяння у підвищенні ефективності навчального процесу, активізації самостійної творчої та наукової діяльності школярів за допомогою використання ресурсів лабораторій Європейського університету.

Детально - www.facebook.com/EU-FabLab-1534519346847781

Для участі в роботі FabLab «Кібербезпека» потрібна реєстрація.

Контакти: Орлова Олена Юріївна:  Тел: 044 - 276-52-51044 - 276-52-51. E-mail: okzi@i.ua

 

                 

 

 

 

 

Основні напрямки роботи FabLab «Кібербезпека» Європейського університету

 

Назва

Напрямки роботи

Основи інформаційної безпеки

Навички правильного забезпечення безпеки персональних даних. Завдяки FabLab «Кібербезпека» Ви дізнаєтеся про загальні поняття у сфері захисту персональних даних, а також познайомитеся з сучасними методами захисту і нападу на інформацію (сайти, персональні сторінки в соціальних мережах та ін.).

Безпека мереж

Навички з встановлення і використання міжмережевих екранів, відомості про безпеку бездротових з'єднань і настільних комп'ютерів, про біометричні методах аутентифікації та інших сучасних способах захисту інформації.

Віруси і засоби боротьби з ними

Сучасні технології для боротьби з шкідливими програмами та іншими мережевими загрозами.

Авторські права в кіберпросторі

Основи захисту авторських прав, їх цінність та можливості правомірного використання авторських матеріалів в кіберпросторі.

 

Пошук

Контакт

Кафедра організації комплексного захисту інформації бульвар Кольцова, 15 В
м. Київ
(044) 276-52-51